Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB + 64GB Black, Mobilni telefonID EK000850781
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB + 64GB Black, Mobilni telefonID: EK000850781
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 16.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 11.690,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 566,00 din
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*

























| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.9 " |
| Tip ekrana | IPS LCD, 120Hz, 800 nits (peak) |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 32 MP |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Tip procesora | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 6300 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Širina | 79.5 mm |
| Dubina | 8.2 mm |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB + 64GB Black, Mobilni telefon |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |