XIAOMI Redmi Note 15 8GB + 256GB Black, mobilni telefon (MZB0M89EU)ID EK000847401
XIAOMI Redmi Note 15 8GB + 256GB Black, mobilni telefon (MZB0M89EU)ID: EK000847401
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 35.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 21.090,00 din
Poklon Xiaomi punjač 33W!
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.021,00 din
Dostavljamo već od 18.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina ekrana | 6.77 " |
| Tip ekrana | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, 3200 nits |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 108 MP, f/1.7, 24mm (široka), 1/1.67, 0.64µm, PDAF; Auxiliary lens |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, (široka), 1/4.0, 0.7µm |
| Tip procesora | Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm) |
| Kapacitet baterije | 5520 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 15 |
| Visina | 164 mm |
| Širina | 75.4 mm |
| Dubina | 7.9 mm |
| Naziv i vrsta robe | XIAOMI Redmi Note 15 8GB + 256GB Black, mobilni telefon (MZB0M89EU) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |