Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB + 256GB Black, Mobilni telefon (MZB0N9MEU)ID EK000842802
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB + 256GB Black, Mobilni telefon (MZB0N9MEU)ID: EK000842802
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Kupovinom ovog uređaja na poklon dobijaš Xiaomi aparat za espresso kafu !
- 65.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 44.990,00 din
Poklon Xiaomi aparat za espresso kafu!
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.177,00 din
Dostavljamo već od 13.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*

| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.83 " |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 200 MP |
| Prednja kamera | 32 |
| Tip procesora | Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| Kapacitet baterije | 6500 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 15 |
| Visina | 163.3 mm |
| Širina | 78.3 mm |
| Dubina | 8.2 mm |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 8GB + 256GB Black, Mobilni telefon (MZB0N9MEU) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |