Nokia 2720 DS Black, mobilni telefonID EK000346813
Nokia 2720 DS Black, mobilni telefonID: EK000346813
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 8.890,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 430,00 din
Nokia 2720 DS Black, mobilni telefon | Baterija: 1500 Mah | SIM: Dual SIM | Ekran: 2.8" |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
| Ekran | 2.8", TFT, 256K boja, 320 x 240, 4:3, 143 ppi |
| Imenik | Da |
| Dnevnik poziva | Da |
| Procesor | Dual-core (2x1.1 GHz Cortex-A7) |
| RAM memorija | 512 MB |
| Interna memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 2 MP, blic |
| Prednja kamera | Ne |
| Izlaz za slušalice | Standardni 3.5 mm |
| Spikerfon | Da |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Radio | Da |
| SMS | Da |
| MMS | Da |
| MP3 player | Da |
| Baterija | 1500 mAh |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 192.7 x 54.5 x 11.6 mm |
| Masa | 118 g |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Standardni mobilni telefoni |
| Brand | Nokia |
| Boja | Crna |
| Kapacitet baterije | 1500 mAh |
| Veličina ekrana | 2.8 " |
| SIM | Dual |
| Naziv i vrsta robe | Nokia 2720 DS Black, mobilni telefon |
| Tip i model | Standardni mobilni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |