Nokia 3310 DS Dark Blue, mobilni telefonID EK000346811
Nokia 3310 DS Dark Blue, mobilni telefonID: EK000346811
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 6.790,00 din
Nokia 3310 DS Dark Blue, mobilni telefon | Baterija: 1200 Mah | SIM: Dual SIM | Ekran: 2.4" |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Ekran | 2.4", TFT, 65K boja, 320 x 240, 4:3, 167 ppi |
| Imenik | Da |
| Dnevnik poziva | Da |
| Lampa | Da |
| Interna memorija | 16 MB |
| Zadnja kamera | 2 MP, blic |
| Prednja kamera | Ne |
| Izlaz za slušalice | Standardni 3.5 mm |
| Spikerfon | Da |
| WiFi | Ne |
| Bluetooth | 3.0, A2DP |
| USB | microUSB 2.0 |
| Radio | Da |
| SMS | Da |
| MMS | Ne |
| MP3 player | Ne |
| Baterija | 1200 mAh |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 115.6 x 51 x 12.8 mm |
| Masa | 85 g |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Standardni mobilni telefoni |
| Brand | Nokia |
| Boja | Plava |
| Kapacitet baterije | 1200 mAh |
| Veličina ekrana | 2.4 " |
| SIM | Dual |
| Naziv i vrsta robe | Nokia 3310 DS Dark Blue, mobilni telefon |
| Tip i model | Standardni mobilni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |