Hisense QLED TV 65" 65E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA OS Smart TV, QLED Colour, Dolby Vision Atmos, AI 4K Upscaler, AI Smooth MotionID EK000739670
Hisense QLED TV 65" 65E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA OS Smart TV, QLED Colour, Dolby Vision Atmos, AI 4K Upscaler, AI Smooth MotionID: EK000739670
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
Iskoristite period produžene garancije na Hisense televizore. Registraciju izvršiti na linku.
- 98.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 69.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.388,00 din
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | VIDAA |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Naziv i vrsta robe | Hisense QLED TV 65" 65E7Q, 4K Ultra HD, VIDAA OS Smart TV, QLED Colour, Dolby Vision Atmos, AI 4K Upscaler, AI Smooth Motion |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
