Hisense ULED Mini-LED TV 55" 55U7Q, 4K Ultra HD, VIDAA OS Smart TV, QLED Colour, 144Hz Game Mode PRO, Hi-View AI Engine, Ugrađeni sabvuferID EK000752575
Hisense ULED Mini-LED TV 55" 55U7Q, 4K Ultra HD, VIDAA OS Smart TV, QLED Colour, 144Hz Game Mode PRO, Hi-View AI Engine, Ugrađeni sabvuferID: EK000752575
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- 104.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 64.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.146,00 din
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 400 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | VIDAA |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.1 | 2 kom |
| HDMI 1.4 | 2 kom |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Naziv i vrsta robe | Hisense ULED Mini-LED TV 55" 55U7Q, 4K Ultra HD, VIDAA OS Smart TV, QLED Colour, 144Hz Game Mode PRO, Hi-View AI Engine, Ugrađeni sabvufer |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
