LG LED TV 98UT91006LA, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, α8 AI Processor 4K, α8 AI Super Upscaling 4K, FILMMAKER MODE™, Amazon AlexaID EK000849444
LG LED TV 98UT91006LA, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, α8 AI Processor 4K, α8 AI Super Upscaling 4K, FILMMAKER MODE™, Amazon AlexaID: EK000849444
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- Cena sa PDV-om
- 263.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 12.738,00 din
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 800 x 400 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 4 kom |
| Dijagonala | 98 inch/249 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Audio ulaz | Da |
| Naziv i vrsta robe | LG LED TV 98UT91006LA, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, α8 AI Processor 4K, α8 AI Super Upscaling 4K, FILMMAKER MODE™, Amazon Alexa |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
