LG OLED TV OLED55G53LS, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, α11 AI Processor 4K Gen2, α11 AI Super Upscaling 4K, FILMMAKER MODE™, AI ChatbotID EK000849445
LG OLED TV OLED55G53LS, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, α11 AI Processor 4K Gen2, α11 AI Super Upscaling 4K, FILMMAKER MODE™, AI ChatbotID: EK000849445
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- 263.190,00 din
- Cena sa PDV-om
- 199.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 9.679,00 din
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 300 x 200 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 165 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 4 kom |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Audio ulaz | Da |
| Naziv i vrsta robe | LG OLED TV OLED55G53LS, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, α11 AI Processor 4K Gen2, α11 AI Super Upscaling 4K, FILMMAKER MODE™, AI Chatbot |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
