Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
57.990,00 din
Cena sa PDV-om
41.999,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Tip proizvoda Televizori
Brand LG
Boja Crna
VESA standard 200 x 200
USB 2.0 1 kom
Bluetooth Da
Osvežavanje slike [Hz] 60 Hz
Energetska klasa G
Operativni sistem WebOS
Zvuk 20 W
WiFI ugrađen Da
TV tuner DVB-T2/C/S2
Tip TV-a SMART
Tehnologija QLED
Rezolucija 3840 x 2160 (4K)
HDMI 1.4 3 kom
Dijagonala 43"/109 cm