LG QNED TV 65QNED70A6A, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, 4k Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping, FILMMAKER MODE™, AI ChatbotID EK000849152
LG QNED TV 65QNED70A6A, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, 4k Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping, FILMMAKER MODE™, AI ChatbotID: EK000849152
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- 101.390,00 din
- Cena sa PDV-om
- 76.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.727,00 din
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 300 x 200 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvežavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QNED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Audio ulaz | Da |
| Naziv i vrsta robe | LG QNED TV 65QNED70A6A, 4K Ultra HD, WebOS Smart TV, 4k Super Upscaling, Dynamic Tone Mapping, FILMMAKER MODE™, AI Chatbot |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
