Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
181.990,00 din
Cena sa PDV-om
99.990,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Tip proizvoda Televizori
Brand Samsung
Boja Crna
VESA standard 200 x 200
USB 3.0 2 kom
USB 2.0 2 kom
Bluetooth Da
Osvežavanje slike [Hz] 100 Hz
Energetska klasa F
Operativni sistem Tizen
Zvuk 40 W
WiFI ugrađen Da
TV tuner DVB-T2/C/S2
Tip TV-a SMART
Tehnologija NEO QLED
Rezolucija 3840 x 2160
HDMI 2.0 4 kom
HDMI 1.4 4 kom
Dijagonala 55"/140 cm
Digitalni izlaz Da
Daljinski upravljač STANDARD
CI+ Da
Audio ulaz Da
Ovaj proizvod do sada niko nije ocenio, budite prvi!
    Naziv i vrsta robe Samsung NeoQLED TV QE55QN85FAUXXH, 4K Ultra HD, Tizen OS Smart, NQ4 AI Gen2 procesor, Neo Quantum HDR +, Motion Xcelerator 144Hz