Haier mašina za pranje sudova XF1C3TB1FX OUTLETID ER000835172
Haier mašina za pranje sudova XF1C3TB1FX OUTLETID: ER000835172
- 79.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 39.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.936,00 din
OUTLET - uređaj bez ambalaže, oštećen . Oštećenje vidljivo na slici, bočna strana ima ulubljenje Garancija 12 meseci u skladu sa članom 53 Zakona o za&scaro...
Saznaj više
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
OUTLET - uređaj bez ambalaže, oštećen . Oštećenje vidljivo na slici, bočna strana ima ulubljenje
Garancija 12 meseci u skladu sa članom 53 Zakona o zaštiti potrošača.
| Samostojeća mašina za pranje posuđa | |
| Boja | inox |
| Širina | 44,8 cm |
| Kapacitet pranja | 11 kompleta |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja energije | 63 kWh/100 cik |
| Potrošnja vode | 9 l/cik |
| Trajanje programa | 3:05 h:min |
| Nivo buke | 43 dB |
| Akustična klasa | B |
| Brushless Inverter Motor | |
| Programi | 8 |
| Automatski programi | |
| Pola punjenja | |
| Maksimalna temperatura ulazne vode | 60 °C |
| Smart AI programi | |
| Napredni ciklusi pranja | |
| Napredna tehnologija povezivanja i daljinske kontrole (Wi-Fi + Bluetooth) | |
| hOn aplikacija | |
| Automatsko otvaranje vrata | |
| Sistem sušenja | kondenzatorsko |
| Smart senzor sistem | |
| Elektronska kontrola dugmićima | digitalna |
| Indikator završetka ciklusa | da, mogućnost zvučnog signala |
| Svetlosni indikator nedostatka soli | |
| Svetlosni indikator nedostatka sjaja | |
| Odloženi start | 1-23 h |
| Antibakterijski filter (ABT) | |
| Aquastop | |
| Treća korpa | |
| Podesiva gornja korpa | da sa easy-click |
| Sklopive police | 1°+2° Rows from Back - Lower |
| Podesive nožice | |
| Zaštita | 10 A |
| Napajanje | 220-240 V/50 Hz |
| Visina bez gornje ploče | 816 mm |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 448 x 846 x 605 cm |
| Neto/bruto težina |
40/42
|
| Brand | Haier |
| Naziv i vrsta robe | Haier mašina za pranje sudova XF1C3TB1FX OUTLET | |
| Tip i model | Bela tehnika - oštećeno | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |