Candy frižider CHASD4385EWCID EK000677758
Candy frižider CHASD4385EWCID: EK000677758
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 19.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 968,00 din
• Mehaničke kontrole • LED osvetljenje • Promena smjera otvaranja vrata: ne • Integrisana ručka • Materijal polica; plastika • Uk...
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
ISKORISTI PRILIKU I PRODUŽI GARANCIJU TVOG NOVOG CANDY APARATA
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.04.2026. DO 31.09.2026. godine
Više saznaj ovde
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.04.2026. DO 31.09.2026. godine
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
• Mehaničke kontrole
• LED osvetljenje
• Promena smjera otvaranja vrata: ne
• Integrisana ručka
• Materijal polica; plastika
• Ukupan broj polica na vratima: 3
• Materijal polica na vratima: providna plastika
• Fioka za voće i povrće: 1
| Poslovno ime proizvođača | Candy Hoover doo |
| Poslovno ime uvoznika | Candy Hoover d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | 2x police, 3x police na vratima, 1x polica za voće |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Candy |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Frižideri |
| Način hlađenja | Statički |
| Zapremina frižidera | 90 l |
| Potrošnja električne energije | 85 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 44.5 cm |
| Dubina | 47.5 cm |
| Neto težina | 21 kg |
| Naziv i vrsta robe | Candy frižider CHASD4385EWC |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Candy Hoover doo |
| Poslovno ime uvoznika | Candy Hoover d.o.o. |