Daewoo kombinovani frižider CKL0278EWMA0-EUID EK000638224
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 36.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.791,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Specifikacije
Ukupna korisna zapremina (l):
268
Korisna zapremina frižidera (l):
184
Korisna zapremina zamrzivača (l):
84
Potrošnja (kWh/godina):
221
Sistem hlađenja rashladnog dela:
Statički
Sistem za hlađenje zamrzivača:
Statički
Staklene police:
✅
Nivo buke:
40
Mogućnost promene smera otvaranja vrata:
✅
Garancija:
5 godina
LED rasveta u frižideru:
✅
Visina, mm:
1700
Širina, mm:
540
Dubina, mm:
595
Broj fioka za povrće:
1
Kapacitet zamrzavanja 24 sata (kg):
10
Kalup za led:
✅
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Daewoo |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižideri |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupna zapremina | 268 l |
| Zapremina frižidera | 184 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 84 l |
| Potrošnja električne energije | 221 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 170 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 59.5 cm |
| Naziv i vrsta robe | Daewoo kombinovani frižider CKL0278EWMA0-EU |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
