Samsung kombinovani frižider Side by Side RS90F66BEFEO, No Frost, 614 l, Visina 178 cm, crnaID EK000859554
Samsung kombinovani frižider Side by Side RS90F66BEFEO, No Frost, 614 l, Visina 178 cm, crnaID: EK000859554
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom odabranih modela Samsung frižidera i uz registraciju kupovine, na poklon dobijaš mikrotalasnu pećnicu! Registraciju možete izvršiti na sajtu. Proomcija traje do 28.06.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 399.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 299.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 14.519,00 din
Dostavljamo već od 02.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
ISKORISTI PRILIKU I PRODUŽI GARANCIJU TVOG NOVOG SAMSUNG APARATA
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.1.2026 DO 31.12.2026 godine.
Više saznaj ovde
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.1.2026 DO 31.12.2026 godine.
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Ukupna zapremina | 614 l |
| Zapremina frižidera | 389 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 225 l |
| Potrošnja električne energije | 352 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 178 cm |
| Širina | 91.2 cm |
| Dubina | 72.6 cm |
| Neto težina | 120 kg |
| Naziv i vrsta robe | Samsung kombinovani frižider Side by Side RS90F66BEFEO, No Frost, 614 l, Visina 178 cm, crna |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
