Whirlpool kombinovani frižider WHK 25404 XBR5E, Frost free, 355 l, 6th Sense tehnologija, siviID EK000842255
Whirlpool kombinovani frižider WHK 25404 XBR5E, Frost free, 355 l, 6th Sense tehnologija, siviID: EK000842255
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 94.490,00 din
- Cena sa PDV-om
- 71.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.485,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool frižider
Moderan No Frost frižider sa donjim zamrzivačem, velikim kapacitetom i efikasnim sistemom hlađenja.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| No Frost | Da |
| Sistem hlađenja | Frost Free |
| Energetski razred | D (1.3.2021.) |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Fioke zamrzivača | 3 |
| Kapacitet zamrzivača | 102 - 120 l |
| Boja | Crna |
| Ukupan kapacitet | 355 l |
| Povezivanje i rad | |
| Wi-Fi | Ne |
| Inverter motor | Ne |
| Klimatske klase | SN-T |
| Nivo buke | 35 dB |
| Funkcije | |
| Indikator vrata | Da |
| Temperaturne zone | 2 |
| Signal upozorenja | Zvučni |
| Odvod otopljene vode | Da |
| Dužina kabla | 213 cm |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Uređenost | |
| Frižider |
1 x fioka 5 x polica 4 x polica na vratima |
| Zamrzivač | 3 x fioka |
| Dodatno | |
| Odmrzavanje | Automatsko (frižider i zamrzivač) |
| Dispanzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Smer vrata | Desno / promenljivo |
| Potrošnja | |
| Potrošnja energije | 205 kWh godišnje |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije | 59.5 x 203.5 x 66.3 cm |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava po zakonu o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Ukupna zapremina | 355 l |
| Zapremina frižidera | 249 l |
| Potrošnja električne energije | 205 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 203.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 70.5 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool kombinovani frižider WHK 25404 XBR5E, Frost free, 355 l, 6th Sense tehnologija, sivi |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
