Whirlpool kombinovani frižider WHKF 6352 X5E, No frost, 351 l, 6th SENSE tehnologija, srebrniID EK000842251
Whirlpool kombinovani frižider WHKF 6352 X5E, No frost, 351 l, 6th SENSE tehnologija, srebrniID: EK000842251
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 106.490,00 din
- Cena sa PDV-om
- 80.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.920,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool Frižider
Moderni kombinovani frižider sa No Frost tehnologijom, velikim kapacitetom i efikasnim hlađenjem.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| No Frost | Da |
| Ekran | |
| Sistem hlađenja | Frost Free |
| Energetski razred | D (1.3.2021.) |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Broj fioka u zamrzivaču | 2 |
| Kapacitet zamrzivača | 102 - 120 l |
| Boja | Srebrna |
| Kapacitet detalji | Ukupan neto kapacitet: 351 l |
| Wi-Fi | Ne |
| Memorija | |
| Inverter motor | Ne |
| Klimatske klase | SN-T |
| Nivo buke | 35 dB |
| SIM | |
| Funkcije i karakteristike |
6th Sense tehnologija Funkcija brzog zamrzavanja Broj temperaturnih područja: 2 Signal upozorenja (vizuelni i zvučni) Dužina kabla: 195 cm |
| Kamere | |
| Uređenost |
Frižider: 2 x fioka 4 x polica 4 x polica na vratima |
| Zamrzivač | 2 x fioka |
| Povezivanje | |
| Automatsko otapanje | Frižidera i zamrzivača |
| Dispanzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Smer otvaranja vrata | Desno |
| Potrošnja el. energije | 201 kWh godišnje |
| Priključna snaga | 150 W |
| Dimenzije | 59.5 x 203.5 x 66.3 cm |
| Mreža | |
| Masa | 76.1 kg |
| Baterija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Ukupna zapremina | 351 l |
| Zapremina frižidera | 249 l |
| Potrošnja električne energije | 201 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promena smera otvaranja vrata | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 203.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 76.1 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool kombinovani frižider WHKF 6352 X5E, No frost, 351 l, 6th SENSE tehnologija, srebrni |
| Tip i model | Frižideri |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
