Beko inverter mašina za pranje i sušenje veša B7DFT68442WBPB ES, Frontload, 8 kg, 1400 rpm, belaID EK000840250
Beko inverter mašina za pranje i sušenje veša B7DFT68442WBPB ES, Frontload, 8 kg, 1400 rpm, belaID: EK000840250
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 70.090,00 din
- Cena sa PDV-om
- 49.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.420,00 din
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 90 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Više saznaj ovde
Rok za registraciju je 90 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje i sušenje veša |
| Tip mašine za sušenje veša | Samostojeća |
| Energetska klasa mašine za pranje i sušenje veša | D |
| Energetska klasa mašine za veš | A |
| Broj obrtaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 47 l |
| Buka (dB) | 75 dB |
| Vrsta motora | Inverter |
| Program brzog pranja | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 64 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko inverter mašina za pranje i sušenje veša B7DFT68442WBPB ES, Frontload, 8 kg, 1400 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje i sušenje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |