Indesit mašina za pranje veša IMA762BMY TIME EE, 7KG, 1200 rmp, Automatski programi, Kontrola pene, Kontrola balansa, BelaID EK000786303
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 29.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 24.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.210,00 din
Dostavljamo već od 26.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, u roku od mesec dana od ispravne registracije, kupac će primiti potvrdu o produženoj garanciji na e-mail
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Indesit IMA762BMY TIME EE
Efikasna i moderna veš mašina sa kapacitetom od 7 kg i 1200 obrtaja, idealna za svakodnevno pranje. Uz napredne funkcije i štedljivu potrošnju, pruža savršen balans performansi i ekonomičnosti.
⚡ Brzo pranje uz Time funkciju
My Time opcija omogućava skraćivanje trajanja ciklusa pranja, pružajući odlične rezultate čak i kada nemaš puno vremena.
👕 Kapacitet 7 kg
Veliki bubanj omogućava pranje veće količine veša odjednom – idealno za porodicu i svakodnevnu upotrebu.
💨 1200 obrtaja
Snažna centrifuga uklanja višak vode iz veša, skraćujući vreme sušenja i olakšavajući dalju obradu odeće.
🌿 Energetska klasa A
Uz nisku potrošnju energije i vode, ova veš mašina smanjuje troškove i doprinosi očuvanju životne sredine.
🧺 15 programa pranja
Različiti programi omogućavaju optimalno pranje svih vrsta tkanina – od pamuka do osetljivih materijala.
📊 Ključne karakteristike
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | Digitalni indikator |
| Brand | Indesit |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Standardni |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Plitka |
| Broj obrtaja | 1200 okr/min |
| Zapremina bubnja | 45 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 45 kWh |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 43 l |
| Broj programa | 10 |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 47.4 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Bruto težina | 54 kg |
| Naziv i vrsta robe | Indesit mašina za pranje veša IMA762BMY TIME EE, 7KG, 1200 rmp, Automatski programi, Kontrola pene, Kontrola balansa, Bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
