Whirlpool mašina za pranje veša TDLR 7250SS EU/N, Topload, 7 kg, 1151 rpm, belaID EK000840836
Whirlpool mašina za pranje veša TDLR 7250SS EU/N, Topload, 7 kg, 1151 rpm, belaID: EK000840836
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 56.290,00 din
- Cena sa PDV-om
- 42.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.081,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za veš
Pouzdana mašina sa gornjim punjenjem, fleksibilnim programima i praktičnim funkcijama za svakodnevno pranje.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 7 kg |
| Način punjenja | Odozgo |
| Broj obrtaja | 1200 obr/min |
| Motor | |
| Inverter motor | Da |
| Direct Drive | Ne |
| Energetska klasa | |
| Energetski razred | B (1.3.2021.) |
| Povezivanje | |
| Wi-Fi | Ne |
| Funkcije | |
| Odloženi start | Da |
| Brzi program | do 30 min |
| Podesive nožice | Da |
| Točkovi | Da |
| Dužina kabla | 150 cm |
| Kontrola temperature | Kontinuirano |
| Brzina centrifuge | Promenljiva |
| Programi | |
| Programi |
Pamuk 40° Pamuk 60° Mešovito 40° Ispiranje + centrifugiranje Eco 40-60 20°C Brzi 30 minuta Vuna Sintetika Higijenski |
| Potrošnja | |
| Voda | 45 l po ciklusu |
| Energija | 52 kWh / 100 ciklusa |
| Snaga | 2100 W |
| Buka | 78 dB |
| Dimenzije i dizajn | |
| Dimenzije | 40 x 90 x 60 cm |
| Masa | 56 kg |
| Boja | Bela |
| Auto doziranje | Ne |
| Smer vrata | Na gore |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava po zakonu |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | B |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Gornje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Broj obrtaja | 1151 okr/min |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 52 kWh |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 45 l |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 90 cm |
| Širina | 40 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 56 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje veša TDLR 7250SS EU/N, Topload, 7 kg, 1151 rpm, bela |
| Tip i model | Mašine za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
