VIVAX HOME mašina za pranje posuđa DW-601262CL SID EK000859840
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Kupovinom Vivax mašine za pranje sudova ostvarujete pravo na Cash back. Za sve dodatne informacije o promociji i registraciju uređaja možete pogledati ovde! Promocija važi na određene artikle.
- 37.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 31.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.549,00 din
Dostavljamo već od 28.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Jednostavno kvalitetno
VIVAX mašina za pranje sudova
DW-601262CL S

VIVAX samostojeća mašina za pranje sudova DW-601262CL S svojim velikim kapacitetom omogućava lako pranje 12 standardnih setova sudova, te je idealna za velika domaćinstva. Ova veš mašina obezbeđuje prostor za 12 kompleta posuđa u dve velike korpe i korpu đeladi, koja se nalazi u donjoj korpi. Zahvaljujući izuzetno tihom radu od samo 47 dB, mašinu možeš bez brige smestiti i u kuhinju otvorenog koncepta, bez narušavanja mira tvog dnevnog boravka. Inovativna tehnologija, veliki broj različitih programa i specijalnih funkcija temeljno peru svako jelo. VIVAX mašina za pranje sudova DW-601262CL S ima 6 programa pranja koji uključuju: "Intenzivno pranje", program za jako zaprljan sudovi; "Brzi program - 90 minuta" i program RAPID-"Brzo pranje". Funkcija "Ekstra suvo" omogućava dodatno sušenje posuđa. Za dodatnu uštedu energije mogu se koristiti dve funkcije: "Polu punjenje" i funkcija "Odloženi početak pranja 3/6/9h", što omogućava da se početak pranja odredi u trenutku kada je cena električne energije niža. Elegantna crna kontrolna tabla ima osvetljene komande i LED oznake svih odabranih funkcija, faze pranja, kao i upozorenja o nedostatku soli i sjajila.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bela |
| Brand | Vivax |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Pola punjenja | Ne |
| Odlaganje početka rada | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 42 kg |
| Naziv i vrsta robe | VIVAX HOME mašina za pranje posuđa DW-601262CL S |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
