Vox mašina za pranje sudova LC 22ID EK000357485
Vox mašina za pranje sudova LC 22ID: EK000357485
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 25.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.258,00 din
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*

| Kategorija | Sudo mašine - Širina 60 cm |
| Tip | Širina 60cm |
| Tip kontrole | Elektronska |
| Broj kompleta | 12 |
| Broj programa | 6 |
| Broj temperatura | 4 |
| Temperature °C | 40-50-65-70 |
| Tehnologije | 12 kompleta, Brzo pranje 30min, Odložen start, Sigurnosno zaključavanje |
| Potrošnja vode po standardnom ciklusu | 12 l |
| Klasa pranja | A |
| Klasa sušenja | A |
| Potrošnja energije po standardnom ciklusu | 0.9 kWh |
| Programi | Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Intensive 65°C, Extra Intensive 70°C |
| Start / Pauza | Da |
| Pretpranje | Da |
| Dugme za pretpranje | Da |
| Indikator ciklusa pranja | Da |
| Odlozen start | 3h/6h/9h/12h |
| Indikator ispiranja | Da |
| Indikator nedostatka soli | Da |
| Korpa za escajg | Da |
| Podesiva gornja korpa | Da |
| Broj polica za šolje | 2 |
| Filter | Nerđajući čelik |
| Zaštita od izlivanja | Da |
| Visina bez radne površine | 820 mm |
| Skriveni grejni element | Da |
| Podešavanje visine | + 20 mm |
| Osigurač | 10 A |
| Energetska klasa | A++ |
| Napon / Frekvencija | 220V - 240V / 50Hz |
| Nivo buke | 57 db |
| Garancija | 5 godina |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 41.10 kg |
| Bruto težina | 43.10 kg |
| Garancija | 5 godina |
| Ostalo | 12 komleta |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Boja | Bela |
| Brand | Vox |
| Energetska klasa | A++ |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina | 60 cm |
| Naziv i vrsta robe | Vox mašina za pranje sudova LC 22 |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |