Whirlpool mašina za pranje sudova W7F HS51 X, 6. SENSE tehnologija, 15 kompleta, inoxID EK000841432
Whirlpool mašina za pranje sudova W7F HS51 X, 6. SENSE tehnologija, 15 kompleta, inoxID: EK000841432
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 86.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.171,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za sudove
Savremena Whirlpool mašina za sudove velikog kapaciteta sa tihim radom i pametnim programima za optimalno pranje.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 15 kompleta |
| Broj korpi | 3 |
| Inverter motor | Ne |
| Energetski razred | B (1.3.2021.) |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Odloženi start | Da |
| Funkcije i karakteristike | |
| Karakteristike |
Automatski programi Maksimalna temperatura za unos vode: 60°C Digitalni indikator odbrojavanja Svetlosni pokazatelj soli Svetlosni pokazatelj za ispiranje Sigurnosni uređaj Podesiva gornja korpa |
| Programi | |
| Programi |
Automatski Delicate 45°C ECO 50°C Intenzivno 65°C Mešano Brzo 45°C Self-Clean 65°C Potapanje |
| Performanse | |
| Potrošnja vode | 9.5 l po ciklusu |
| Potrošnja energije | 65 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 41 dB |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije | 60 x 85 x 59 cm |
| Masa | 50 kg |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 3 godine dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Whirlpool |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 65 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 41 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 15 |
| Broj programa | 7 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje sudova W7F HS51 X, 6. SENSE tehnologija, 15 kompleta, inox |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
