Whirlpool mašina za pranje sudova WH4FFC14BN6W, ProSmart Inverter, 14 kompleta, belaID EK000841436
Whirlpool mašina za pranje sudova WH4FFC14BN6W, ProSmart Inverter, 14 kompleta, belaID: EK000841436
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 68.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.300,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za sudove
Efikasna Whirlpool mašina za sudove sa inverter motorom, tihim radom i fleksibilnim sistemom korpi za svakodnevnu upotrebu.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 14 kompleta |
| Broj korpi | 3 |
| Inverter motor | Da |
| Energetski razred | C (1.3.2021.) |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Brzi program | Do 30 min |
| Odloženi start | Da |
| Funkcije i karakteristike | |
| Karakteristike |
Digitalni tajmer Digitalni indikator odbrojavanja Svetlosni indikator soli Dužina creva za odvod vode: 150 cm Dužina kabla za napajanje: 130 cm Dužina creva za odvod vode: 155 cm ProSmart Inverter motor |
| Programi | |
| Programi |
Eco 50 Eco Staklo Pretpranje Intensive 65° Tiho Dostupnost kratkog programa Rapid |
| Performanse | |
| Potrošnja vode | 8.9 l po ciklusu |
| Potrošnja energije | 75 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 44 dB |
| Sistem korpi | |
| Korpe |
Pranje jedne korpe: donja ili gornja Prilagodljiva gornja korpa Korpa sa ručkom |
| Dimenzije i boja | |
| Dimenzije | 60 x 85 x 59 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Brand | Whirlpool |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 75 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.9 l |
| Buka (dB) | 44 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje sudova WH4FFC14BN6W, ProSmart Inverter, 14 kompleta, bela |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
