Whirlpool mašina za pranje sudova WH6FB10BS7A0X, 6th Sense tehnologija, 10 kompleta, inoxID EK000841434
Whirlpool mašina za pranje sudova WH6FB10BS7A0X, 6th Sense tehnologija, 10 kompleta, inoxID: EK000841434
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 74.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.591,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool mašina za sudove
Kompaktna Whirlpool mašina za sudove sa naprednim 6th Sense tehnologijama i efikasnim Eco programima za manju potrošnju vode i energije.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Kapacitet | 10 kompleta |
| Broj korpi | 3 |
| Inverter motor | Ne |
| Energetski razred | B (1.3.2021.) |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Brzi program | Do 30 min |
| Odloženi start | Da |
| Funkcije i karakteristike | |
| Karakteristike |
EcoFriendly 6th Sense tehnologija Aquastop Fleksibilno zaštitno staklo Priključak za toplu vodu Multizone NaturalDry PowerClean Opcija za tabletu |
| Programi | |
| Programi |
Eco 50 Eco Staklo Pretpranje Intensive 65° Tiho Sanitizacija Rapid |
| Performanse | |
| Potrošnja vode | 8.7 l po ciklusu |
| Potrošnja energije | 51 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 42 dB |
| Dimenzije i masa | |
| Dimenzije | 45 x 85 x 59 cm |
| Masa | 39.5 kg |
| Boja i pakovanje | |
| Boja | Inox |
| Težina pakovanja | 41.5 kg |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Whirlpool |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 51 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 8.7 l |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 10 |
| Broj programa | 9 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 39.5 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za pranje sudova WH6FB10BS7A0X, 6th Sense tehnologija, 10 kompleta, inox |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
