WHIRLPOOL mašina za sušenje veša FFT M11 72 EE ID EK000469880
WHIRLPOOL mašina za sušenje veša FFT M11 72 EE ID: EK000469880
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 63.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.097,00 din
Tip Mašina za sušenje veša Boja <...
Saznaj više
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip | Mašina za sušenje veša |
| Boja | Bela |
| Masa | 46.5kg |
| Dubina | 61-65 cm |
| Visina | 84.9cm |
| Širina | 56-60 cm |
| Dimenzije | 849mm x 649mm x 595mm |
| Garancija | 24 meseca |
| Nivo buke | 65dB(A) |
| Tip sušilice | Sa toplotnom pumpom |
| Način punjenja | Frontalno |
| Dodatne funkcije | Alarm, Odložen start (0-24h), Program za jorgane/jakne, Program za košulje, Program za lako peglanje sintetike, Program za mešani veš, Program za osvežavanje, Program za sintetiku, Program za Vunu |
| Kapacitet sušenja | 7 kg |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za sušenje veša |
| Energetska klasa | A++ |
| Tip mašine za sušenje veša | Kondenzacijska s toplotnom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 7 kg |
| Potrošnja električne energije | 211 kWh/annum |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stepena suvoće (AutoDry) | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) stari | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje veša | Ne |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 64.9 cm |
| Naziv i vrsta robe | WHIRLPOOL mašina za sušenje veša FFT M11 72 EE |
| Tip i model | Mašine za sušenje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |