Whirlpool mašina za sušenje veša WP C9 WBS EE, 9 kg, 6th Sense tehnologija, belaID EK000841438
Whirlpool mašina za sušenje veša WP C9 WBS EE, 9 kg, 6th Sense tehnologija, belaID: EK000841438
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 89.690,00 din
- Cena sa PDV-om
- 68.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.339,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool sušilica veša
Napredna Whirlpool sušilica sa 6th Sense tehnologijom, velikim kapacitetom i funkcijama za savršeno i nežno sušenje veša.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Način sušenja | Kondenzaciono sa toplotnom pumpom |
| Kapacitet | 9 kg |
| Inverter motor | Da |
| Energetski razred | C (1.3.2021.) |
| Odloženi start | Da |
| Funkcije i karakteristike | |
| Karakteristike |
Preminum dizajn bubnja Premium dizajn 6th Sense tehnologija AdaptiveDry Opcija protiv gužvanja Zaštita za decu Ciklus za osetljiv veš Opcija svetla u bubnju IronTouch PrecisionDry SteamCare SoftMove |
| Programi | |
| Programi |
100' 120' 140' 150' 160' 20' 30' 40' 60' 70' 80' 90' Podesivi stepeni osušenosti Funkcija za uklanjanje nabora Posteljina Veliki predmeti/jorgani Buzzer Pamuk Pamuk Iron Dry Osetljivo Teksas Blokada tastera (Key lock) Kombinovani program Osvežavanje Košulje Start/Pause Sintetika |
| Performanse | |
| Nivo buke | 63 dB |
| Priključna snaga | 800 W |
| Potrošnja energije | 106 kWh kroz 100 ciklusa |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije | 59.8 x 84.6 x 67.4 cm |
| Masa | 46 kg |
| Dodatno | |
| Boja | Bela |
| Wi-Fi | Ne |
| Garancija | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | Mašine za sušenje veša |
| Energetska klasa | C |
| Tip mašine za sušenje veša | Kondenzacijska s toplotnom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 9 kg |
| Potrošnja električne energije | 195 kWh/annum |
| Buka (dB) | 63 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 67.4 cm |
| Neto težina | 46 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool mašina za sušenje veša WP C9 WBS EE, 9 kg, 6th Sense tehnologija, bela |
| Tip i model | Mašine za sušenje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
