Beko indukciona ugradna ploča HII 64500 FTO, Staklokeramika, 4 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID EK000859852
Beko indukciona ugradna ploča HII 64500 FTO, Staklokeramika, 4 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID: EK000859852
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 40.490,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.960,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Indukciona ploča Beko HII 64500 FTO
Moderna indukciona ploča sa 4 zone kuvanja, Flexizone funkcijom i naprednim pametnim tehnologijama.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Vrsta grejne ploče | Indukciona |
| Konfiguracija gorionika | 4 indukcione zone i 1 Flexizone |
| IndyFlex® | Da |
| Vrsta displeja | Slajder na dodir |
| Broj nivoa kuvanja | 9 |
| Ukupna električna snaga | 7400 W |
| Boja | Crna |
| Product Series | b300 |
| Tehnologije | |
| Booster | Da |
| Stop & Go | Da |
| EasyFit | Da |
| Funkcija očuvanja električne energije | Da |
| Tajmer | Da |
| Dizajn | |
| Dizajn gorionika | Staklo |
| Detalji o grijnoj zoni | |
| Prednja leva zona | Ø210mm - 2000/2600W (Max/Boost) |
| Prednja desna zona | Ø180mm - 1500/1800W (Max/Boost) |
| Zadna leva zona | Ø160mm - 1500/1800W (Max/Boost) |
| Zadnja desna zona | Ø180mm - 1800/2000W (Max/Boost) |
| Broj električnih zona | 4 |
| Bezbjednost | |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Zaštita od prelivanja | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Performanse i potrošnja | |
| Napon | 220 - 240 1N~ / 380 - 415 2N~ V |
| Frekvencija | 50 - 60 Hz |
| Dimenzije i težina | |
| Visina | 6 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Težina | 8.65 kg |
| Visina ambalaže | 10.3 cm |
| Širina ambalaže | 65 cm |
| Dubina ambalaže | 56 cm |
| Težina upakovanog uređaja | 9.8 kg |
| Dimenzije otvora (ŠxVxD) | 56 x 560 x 490 mm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Visina | 6 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 9.8 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko indukciona ugradna ploča HII 64500 FTO, Staklokeramika, 4 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crna |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |