Beko ugradna ploča HDC 32400 TO, Staklokeramika, 2 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID EK000859846
Beko ugradna ploča HDC 32400 TO, Staklokeramika, 2 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID: EK000859846
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 23.290,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.127,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Beko ugradna ploča HDC 32400 TO
Staklokeramička Domino ugradna ploča sa dve zone kuvanja, kontrolama na dodir i naprednim bezbednosnim funkcijama.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Vrsta ploče | Staklokeramička Domino ugradna ploča |
| Boja | Crna |
| Širina | 28,8 cm |
| Kontrole | LED displej sa kontrolom na dodir |
| Broj zona | 2 |
| Prednja zona | 140 mm – 1200 W |
| Zadnja zona | 180 mm – 1800 W |
| Nivoi snage | 9 |
| Funkcije i tehnologije | |
| Indikator rada | Da |
| Digitalni prikaz nivoa kuvanja | Da |
| Tajmer | Da |
| Funkcija memorije | Da |
| Stop&Go | Da |
| Bezbednost | |
| Bezbednosno isključivanje | Protiv dužeg neprekidnog rada |
| Zaštita od prelivanja | Da |
| Zaštita | 16 A |
| Napajanje | |
| Priključna snaga | 3 kW |
| Napajanje | 220-240 V / 50 Hz |
| Dužina kabla | 150 cm |
| Dimenzije i težina | |
| Dimenzije ŠxVxD | 288 x 40 x 510 mm |
| Ugradne mere | 268 x 490 mm |
| Težina neto/bruto | 4,37 / 5,3 kg |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuvanje | 2 |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 4 cm |
| Širina | 28.8 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 4.4 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko ugradna ploča HDC 32400 TO, Staklokeramika, 2 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crna |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |