Beko ugradna ploča HDMC 32200 X, Staklokeramika, 2 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID EK000839188
Beko ugradna ploča HDMC 32200 X, Staklokeramika, 2 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crnaID: EK000839188
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 20.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.016,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+5 godine produžene garancije
2 godine + 5 godine produžene garancije samo za BEKO ugradnu tehniku uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Ponuda važi do 31.05.2026, a registraciju možete izvršiti najkasnije do 30.06.2026.
Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Ponuda važi do 31.05.2026, a registraciju možete izvršiti najkasnije do 30.06.2026.
Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Beko Staklo-keramička ploča
Kompaktna staklo-keramička ploča sa dve zone kuvanja i naprednim funkcijama za preciznu kontrolu temperature.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip ploče | Staklo-keramička ploča |
| Karakteristike ploče za kuvanje | |
| Broj grejnih zona | 2 |
| Dodatne funkcije | 9 nivoa kuvanja, Ø180mm - 1700W (zadnja zona), Ø140mm - 1200W (prednja zona), Tehnologija otkrivanja vrenja, TempAssist |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Visina | 2.9cm |
| Širina | 30cm |
| Dubina | 51cm |
| Težina | 4kg |
| Materijal | Inox okvir |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842348266 |
| Zemlja porekla | Turska |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Visina | 2.9 cm |
| Širina | 30 cm |
| Naziv i vrsta robe | Beko ugradna ploča HDMC 32200 X, Staklokeramika, 2 zone kuvanja, 9 nivoa snage, crna |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |