Whirlpool ugradna ploča WTX6019DCF, Indukciona, 4 zone kuvanja, 18 nivoa snage, crnaID EK000839581
Whirlpool ugradna ploča WTX6019DCF, Indukciona, 4 zone kuvanja, 18 nivoa snage, crnaID: EK000839581
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 111.290,00 din
- Cena sa PDV-om
- 82.599,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.998,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool indukciona ploča
Napredna indukciona ploča sa inteligentnim funkcijama, preciznom kontrolom snage i modernim dizajnom za efikasno kuvanje.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukciona |
| Vrsta | Nezavisna |
| Način upravljanja | Senzorsko upravljanje (Na dodir) |
| Boja | Crna |
| Funkcije i karakteristike | |
| Brzo kuvanje | Da |
| Indukcijska tehnologija | Da |
| Nivoi snage | 18 nivoa |
| 6th Sense funkcije | Automatske |
| Boil & Cook | Da |
| Ključanje | Da |
| CleanProtect | Da |
| Tajmer | Da |
| Flexi zona | Sa HeatControl |
| Hide & Touch HMI | Da |
| PowerManagement | Da |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 12.7 kg |
| Dimenzije | |
| Dimenzije ploče (ŠxVxD) | 59 x 5.4 x 51 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD) | 56-56.2 x 5.4 x 48 cm |
| Prava potrošača | |
| Zakonska prava | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Ploče za kuvanje |
| Tip ploče | Indukcijska |
| Broj zona za kuvanje | 4 |
| Indikator preostale toplote | Da |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 5.4 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 12.7 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradna ploča WTX6019DCF, Indukciona, 4 zone kuvanja, 18 nivoa snage, crna |
| Tip i model | Ploče za kuvanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |