Whirlpool ugradna rerna WOI5S8HM1SBA, Multifunkcionalna, 73 L, 6th Sense tehnologija, AirFry, Steam, crnaID EK000839126
Whirlpool ugradna rerna WOI5S8HM1SBA, Multifunkcionalna, 73 L, 6th Sense tehnologija, AirFry, Steam, crnaID: EK000839126
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 80.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 60.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.952,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Ostvari 5 godina pune garancije
2 godine fabričke + 3 godine produžene garancije.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja.
AKCIJA TRAJE OD 1. 1. 2026 DO 31. 12. 2026 godine stranici
Više saznaj ovdje
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Whirlpool ugradna rerna
Moderna multifunkcionalna rerna sa AirFry i Steam funkcijama, idealna za zdravo i brzo pripremanje hrane.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Brend | Whirlpool |
| Tip rerne | Multifunkcionalna |
| Vrsta | Nezavisna |
| Zapremina | 73 l |
| Način upravljanja | Digitalno |
| Način čišćenja | Čišćenje vodenom parom |
| Vođice rerne | Teleskopske |
| Boja | Crna |
| Energetski nivo | A+ |
| Funkcije i karakteristike | |
| Funkcije |
XXL otvor 6th Sense tehnologija Pizza na visokoj temperaturi Ready2cook AirFry Elektronska kontrola Konvencija - Forced Air tehnologija SoftClosing Steam |
| Oprema | |
| Oprema |
3 x posuda 1 x rešetka |
| Tehničke karakteristike | |
| Priključna snaga | 3450 W |
| Potrošnja el. energije |
Konvencionalna potrošnja energije: 0.9 kWh Godišnja potrošnja energije: 0.67 kWh / godišnje |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 36.9 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59.5 x 59.7 x 56.4 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD) | 56 x 58.3-58.5 x 55 cm |
| Ostalo | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | WHIRLPOOL WOI5S8HM1SBA Ugradna rerna Ugradne rerne |
| Model | ELE03044 |
| Zemlja porekla | Italija |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Rerne |
| Tip rerne | Električna |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 73 l |
| Teleskopske vođice na izvlačenje | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 59.7 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 36.9 kg |
| Naziv i vrsta robe | Whirlpool ugradna rerna WOI5S8HM1SBA, Multifunkcionalna, 73 L, 6th Sense tehnologija, AirFry, Steam, crna |
| Tip i model | Rerne |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
