Candy horizontalni zamrzivač CCHH 100EID EK000677760
Candy horizontalni zamrzivač CCHH 100EID: EK000677760
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 24.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 20.199,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 978,00 din
KARAKTERISTIKE: Kompaktan kapacitet od 100 litara: Idealno za manje prostore ili dodatne zamrzivače u domaćinstvu, kao što su kuhinje, podrumi ili garaže. Rad na vrl...
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

Ostvari 5 godina pune garancije
ISKORISTI PRILIKU I PRODUŽI GARANCIJU TVOG NOVOG CANDY APARATA
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.04.2026. DO 31.09.2026. godine
Više saznaj ovde
ROK ZA PRIJAVU: DO 30 DANA OD DATUMA KUPOVINE
AKCIJA TRAJE OD 1.04.2026. DO 31.09.2026. godine
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
KARAKTERISTIKE:
- Kompaktan kapacitet od 100 litara: Idealno za manje prostore ili dodatne zamrzivače u domaćinstvu, kao što su kuhinje, podrumi ili garaže.
- Rad na vrlo niskim temperaturama: Funkcioniše i pri temperaturama do -15°C, što ga čini pogodnim za upotrebu u hladnijim prostorijama kao što su podrumi ili garaže.
- Funkcija brzog zamrzavanja: Omogućava brzo zamrzavanje svežih namirnica, čime se čuva njihova nutritivna vrednost i svežina.
- Ugrađena ručka za lako otvaranje: Pruža praktičnost i jednostavno rukovanje, posebno kada su ruke zauzete.
- Podrška za hOn aplikaciju: Omogućava daljinsko praćenje i kontrolu putem pametnog telefona, što dodaje dodatnu pogodnost i kontrolu nad radom zamrzivača.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Candy |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Horizontalni |
| Ukupna zapremina | 4.5 l |
| Potrošnja električne energije | 168 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Dubina | 49 cm |
| Neto težina | 25 kg |
| Naziv i vrsta robe | Candy horizontalni zamrzivač CCHH 100E |
| Tip i model | Zamrzivači |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |