MBS SD 9 SL šporet na čvrsto gorivo - beli, desniID EK000735548
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 38.599,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.868,00 din
Dostavljamo već od 01.06.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Šporet na čvrsto gorivo MBS SD 9 SL – Beli, leva dimna cev
MBS SD 9 SL je kvalitetan šporet na čvrsto gorivo namenjen grejanju prostora i pripremi hrane pomoću drva kao goriva. Sa snagom od 11 kW, ovaj model efikasno greje prostorije površine od 40 do 45 m², što ga čini pogodnim za manje i srednje velike prostorije.
Dimna cev je pozicionirana sa desne strane, što olakšava povezivanje sa dimnjakom u skladu sa rasporedom prostora. Šporet je izrađen u elegantnoj beloj boji, koja doprinosi svetlom i čistom izgledu enterijera.
Karakteristike:
-
Model: MBS SD 9 SL
-
Vrsta aparata: Šporet
-
Vrsta goriva: Drvo
-
Snaga: 11 kW
-
Površina zagrevanja: 40 – 45 m²
-
Boja: Bela
-
Pozicija dimne cevi: Desna
-
Dimenzije (Š x V x D): 94,5 x 74 x 64 cm
-
Težina: 100 kg
| Zemlja proizvodnje | Srbija |
| Tip proizvoda | Štednjaci na kruta goriva |
| Brand | MBS |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Snaga | 11 W |
| Zagravanje prostora | 45 m² |
| Visina pećnice | 74 cm |
| Širina pećnice | 94.5 cm |
| Dubina pećnice | 64 cm |
| Neto težina | 100 kg |
| Naziv i vrsta robe | MBS SD 9 SL šporet na čvrsto gorivo - beli, desni |
| Tip i model | Štednjaci na kruta goriva |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Zemlja proizvodnje | Srbija |