VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-09CH25AERI+ R32, R+ designID EK000858877
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Uslov za ostvarenje garancije je da ovlašćeni servis ugradi klima uredjaj, uz redovan servis na kraju 2, 3 i 4 godine.
Kupovinom ove Vivax klime ostvarujete povrat od 7000 dinara! Potrebno je registrovati vašu vivax klimu na sajtu. Promocija traje do 31.07.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 52.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 49.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.420,00 din
Dostavljamo već od 02.06.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
VIVAX R+ design klima
ACP-09CH25AERI+ R32 SILVER
VIVAX R+ design klima ACP-09CH25AERI+ R32 SILVER ima nominalni kapacitet grejanja od 2,93 kW i nominalni kapacitet hlađenja od 2,64 kW. Ovaj model predstavlja najbolji odnos uloženih i dobijenih na tržištu klima uređaja. Specijalna 3D inverter tehnologija pruža najbolje performanse istovremeno omogućavajući znatnu uštedu energije. Takođe, omogućava bez buke rad za udobniju atmosferu i miran san. Bio filter i ionizer uklanjaju zagađivače i alergene iz vazduha što ga čini veoma čistim. Takav vazduh je veoma povoljan za osobe osetljive na nečistoće vazduha i za osobe koje imaju problema sa alergijama. Zatvorena jedinica ima funkciju samočišćenja, nastavlja da radi na sušenju i čišćenju preostalog kondenzata.
VIVAX R+ design klima uređaja ACP-09CH25AERI+ R32 SILVER ima funkciju 'Osećam' koja čita temperaturu u prostoriji putem daljinskog upravljača, koristi senzore i šalje klimu. Zatvorena jedinica prilagođava temperaturu i brzinu ventilatora tako da se dostigne potrebna temperatura, uz uštedu energije. Spoljna jedinica ima kompresor i grejače kondenzatora koji sprečavaju slabiji rad i na taj način obezbeđuju nesmetan rad zatvorene jedinice u režimu grejanja. Funkcija uštede energije pomaže uređaju da obezbedi dovoljno snage hlađenja bez potrebe da radi punim kapacitetom. Dugoročni kvalitet osigurava se garancijom od pet godina i upotrebom R32 gasa koji je efikasniji i bezbedniji za rad i za životnu sredinu. Sve to u energetskoj klasi A+++ u hlađenju i A++ u grejanju. Kupovinom WiFi modula možete kontrolisati ovaj uređaj preko aplikacije za kontrolu klima uređaja NethomePlus.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Nominalni kapacitet hlađenja | 2,64 kW |
| Minimalni kapacitet hlađenja | 1,03 kW |
| Maksimalni kapacitet hlađenja | 3,22 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| SEER koeficijent | 9,3 |
| Opseg rada pri hlađenju | -15 °C ≤ T ≤ 50 °C |
| Projektovano opterećenje pri hlađenju | 2600 W |
| Nominalna ulazna snaga pri hlađenju | 613 W |
| Nominalni kapacitet grejanja | 2,93 kW |
| Minimalni kapacitet grejanja | 0,82 kW |
| Maksimalni kapacitet grejanja | 3,37 kW |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| SCOP koeficijent | 4,6 |
| Opseg rada pri grejanju | -25 °C ≤ T ≤ 24 °C |
| Projektovano opterećenje pri grejanju | 2400 W |
| Nominalna ulazna snaga pri grejanju | 637 W |
| Protok vazduha (ErP) | 483 / 362 / 303 m³/h |
| Kapacitet odvlaživanja | 1 L/h |
| Nivo buke - unutrašnja jedinica | 36,5 / 29 / 24 / 20 dB(A) |
| Jačina zvuka - unutrašnja jedinica | ≤ 55 dB |
| Dimenzije uređaja - unutrašnja jedinica | 802 × 189 × 297 mm |
| Dimenzije pakovanja - unutrašnja jedinica | 875 × 285 × 380 mm |
| Neto / bruto težina - unutrašnja jedinica | 8,6 / 11,1 kg |
| Nivo buke - spoljašnja jedinica | ≤ 54 dB(A) |
| Jačina zvuka - spoljašnja jedinica | ≤ 60 dB |
| Rashladni gas | R32 |
| Razmak između nosača | 452 mm |
| Dimenzije uređaja - spoljašnja jedinica | 765 × 303 × 555 mm |
| Dimenzije pakovanja - spoljašnja jedinica | 887 × 337 × 610 mm |
| Neto / bruto težina - spoljašnja jedinica | 26,7 / 29,1 kg |
| Prečnik cevi tečne faze | 1/4" |
| Prečnik cevi gasne faze | 3/8" |
| Maksimalna dužina cevi | 25 m |
| Maksimalna visinska razlika | 10 m |
| Prednapunjena dužina cevi | 5 m |
| Dopuna rashladnog sredstva | 12 g/m |
| Tip uređaja | Zidni split sistem |
| Boja uređaja | Bela |
| Garancija | 60 meseci |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već više od 20 godina gradi svoje prisustvo na tržištu, prepoznatljiv po kvalitetu, pristupačnosti i inovativnosti. Sa jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je reč o kućnim aparatima, klimatizaciji, audio-vizuelnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje garantuju efikasnost i dugotrajnost. Bilo da birate pametne televizore, mašine za pranje veša, klimatizacione uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitet i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobijaju više od samog proizvoda – dobijaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahteve savremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, sa asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava širom regiona.
| Ostalo | inverter |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bež |
| Učinak grejanja | 2.93 kW |
| Učinak hlađenja | 2.64 kW |
| Energetski razred grejanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 9.3 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| Područje rada u modu grejanja | -25°C≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Prečnik cevi tečne faze | 1/4" |
| Prečnik gasne cevi | 3/8" |
| Max.dužina cevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Buka - UJ | 20 dB |
| Buka - VJ | 54 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 55.5 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 76.5 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 30.3 cm |
| Neto težina spojašnje jedinice | 35.3 kg |
| Naziv i vrsta robe | VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-09CH25AERI+ R32, R+ design |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |