VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajnID EK000858876
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Uslov za ostvarenje garancije je da ovlašćeni servis ugradi klima uredjaj, uz redovan servis na kraju 2, 3 i 4 godine.
Kupovinom ove Vivax klime ostvarujete povrat od 7000 dinara! Potrebno je registrovati vašu vivax klimu na sajtu. Promocija traje do 31.07.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 75.000,00 din
- Cena sa PDV-om
- 52.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.565,00 din
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
VIVAX R PRO dizajn
ACP-12CH35AERI+ R32
VIVAX R PRO dizajn klima uređaja ACP-12CH35AERI+ R32 ima nominalni grejni kapacitet od 3,81 kW i nominalni hladnjački kapacitet od 3,52 kW. Ovaj model predstavlja najbolji odnos cene i kvaliteta na tržištu klima uređaja. Specijalna AI Inverter tehnologija pruža najbolje performanse uz omogućavanje značajnih ušteda energije. Takođe, omogućava bez buke rad za udobniju atmosferu i miran san. Bio filter i super jonizator uklanjaju zagađivače i alergene iz vazduha, čineći ga veoma čistim. Takav vazduh je veoma povoljan za osobe osetljive na nečistoće vazduha i za osobe koje imaju problema sa alergijama. Unutrašnja jedinica ima naprednu funkciju samočišćenja, nastavljajući da radi kako bi osušila i očistila preostali kondenzat na temperaturi od 56°C.
VIVAX R+ dizajn klima uređaj ACP-12CH35AERI+ R32 ima funkciju „Osećam“, koja koristi senzor za očitavanje temperature u prostoriji i slanje toga klima uređaju. Zatvorena jedinica prilagođava temperaturu i brzinu ventilatora tako da se dostigne potrebna temperatura, uz uštedu energije. Pored pomenutih funkcija, VIVAX R PRO klima uređaj omogućava horizontalnu i vertikalnu kontrolu izduvavanja putem daljinskog upravljača, čime se postiže efikasnija distribucija klimatizovanog vazduha u prostoriji. Spoljna jedinica ima kompresorske i kondenzatorske grejače koji smanjuju nakupljanje slojeva leda i time obezbeđuju nesmetan rad unutrašnje jedinice u režimu grejanja. Funkcija AI ECO za uštedu energije pomaže uređaju da obezbedi dovoljno snage za hlađenje bez potrebe da radi punim kapacitetom. Ovo postiže dodatne uštede do 30% u poređenju sa standardnom ECO funkcijom. Dugoročni kvalitet osigurava se garancijom od pet godina i upotrebom R32 gasa koji je efikasniji i bezbedniji za rad i za životnu sredinu. Sve ovo u energetskoj klasi A+++ za hlađenje i A++ za grejanje. Kupovinom WiFi modula, možete kontrolisati ovaj uređaj putem VIVAX Cool Net aplikacije za upravljanje klima uređajem.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Maksimalni kapacitet hlađenja | 4.308 W |
| Kapacitet hlađenja | 3.52 kW |
| Minimalni kapacitet hlađenja | 1.377 W |
| Maksimalni kapacitet grejanja | 4.381 W |
| Minimalni kapacitet grejanja | 1.067 W |
| Kapacitet grejanja | 3.81 kW |
| Ekološki gas | R32 |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| EER koeficijent | 0 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| COP koeficijent | 0 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| Predviđeno opterećenje pri hlađenju | 3.5 kW |
| Predviđeno opterećenje pri grejanju | 2.6 kW |
| Jačina zvuka pri standardnim uslovima - UJ | 55 dB |
| Jačina zvuka pri standardnim uslovima - VJ | 62 dB |
| Funkcionalnosti | Turbo mode, Jonizator |
| Ulazna snaga hlađenja | 977 W |
| Ulazna snaga grejanja | 977 W |
| Protok vazduha | 584 m3/h |
| Kapacitet odvlaživanja | 1.2 L/h |
| Buka - unutrašnja jedinica | 21 dB(A) |
| Buka - spoljašnja jedinica | 54.5 dB(A) |
| Područje rada u režimu grejanja | -25°C < T < 30°C |
| Područje rada u režimu hlađenja | -15°C ≤ T ≤ 50°C |
| Prečnik cevi tečne faze | 1/4" |
| Prečnik cevi gasne faze | 3/8" |
| Maksimalna dužina cevi | 25 m |
| Maksimalna visinska razlika | 10 m |
| Prednapunjena dužina cevi | 5 m |
| Dopuna rashladnog sredstva | 12 g/m |
| Razmak nosača spoljašnje jedinice | 452 mm |
| Neto dimenzije (Š x V x D) | 765 × 555 × 303 mm |
| Neto težina | 35.3 kg |
| Vrsta uređaja | Inverter zidna mono split jedinica |
| Boja uređaja | Bela |
| Garantni rok | 60 meseci |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već više od 20 godina gradi svoje prisustvo na tržištu, prepoznatljiv po kvalitetu, pristupačnosti i inovativnosti. Sa jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je reč o kućnim aparatima, klimatizaciji, audio-vizuelnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje garantuju efikasnost i dugotrajnost. Bilo da birate pametne televizore, mašine za pranje veša, klimatizacione uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitet i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobijaju više od samog proizvoda – dobijaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahteve savremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, sa asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava širom regiona.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bela |
| Učinak grejanja | 3.81 kW |
| Učinak hlađenja | 3.52 kW |
| Tip unutrašnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + spoljašnja) |
| Namena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetski razred grejanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Kapacitet hlađenja BTU | 12000 BTU |
| Tip klima uređaja | Inverter 12 |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| Područje rada u modu grejanja | -25°C≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Max.dužina cevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Buka - UJ | 21 dB |
| Buka - VJ | 54.5 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 28.9 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 81.3 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 20.1 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Neto težina spojašnje jedinice | 25.4 kg |
| Naziv i vrsta robe | VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajn |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |