Vox klima uređaj SFG18-SCID EK000529429
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 57.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.807,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Split klima uređaj 18.000 BTU – Efikasno grejanje i hlađenje tokom cele godine
Unesite komfor i uštedu u svoj dom uz pouzdan i snažan klima uređaj kapaciteta 18.000 BTU, idealan za srednje do velike prostorije. Uz savremene tehnologije kao što su Silver Ion i Vitamin C filter, ovaj uređaj ne samo da hladi i greje, već i poboljšava kvalitet vazduha u prostoriji.
Ključne karakteristike:
-
Energetska klasa A – odlična energetska efikasnost za manju potrošnju struje.
-
Grejanje i hlađenje – efikasan rad tokom cele godine.
-
Antifungus funkcija – sprečava razvoj plesni u unutrašnjoj jedinici.
-
AutoRestart – automatsko ponovno pokretanje nakon nestanka struje.
-
iFeel funkcija – prilagođava temperaturu na osnovu senzora u daljinskom upravljaču.
-
Silver Ion filter – uništava bakterije i neutrališe neprijatne mirise.
-
Vitamin C filter – obogaćuje vazduh i štiti kožu i disajne puteve.
-
Noćni režim – tiši rad i prilagođena temperatura za udoban san.
-
Samočišćenje – održava unutrašnju jedinicu suvom i čistom.
-
WiFi funkcionalnost (uz adapter) – daljinsko upravljanje putem aplikacije.
Tehnička specifikacija:
-
Nominalni kapacitet: 18.000 BTU
-
Kapacitet hlađenja: 5.400 W
-
Kapacitet grejanja: 5.650 W
-
Potrošnja pri hlađenju: 1.690 W
-
Potrošnja pri grejanju: 1.570 W
-
Nivo buke unutrašnje jedinice: 42 dB
-
Nivo buke spoljašnje jedinice: 53 dB
-
Protok vazduha: 860 m³/h
-
Vrsta gasa: R410a
Dimenzije i težina:
-
Unutrašnja jedinica:
-
Dimenzije: 900 × 310 × 225 mm
-
Težina: 13 kg
-
Pakovanje: 970 × 382 × 302 mm
-
-
Spoljašnja jedinica:
-
Dimenzije: 800 × 545 × 315 mm
-
Težina: 41 kg
-
Pakovanje: 920 × 620 × 400 mm
-
-
Količina u 40 ft HC kontejneru: 220 jedinica
Garancija:
-
5 godina garancije uz redovno održavanje
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vox |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bela |
| Učinak grejanja | 5.61 kW |
| Učinak hlađenja | 5.4 kW |
| Namena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetski razred grejanja | A |
| Energetski razred hlađenja | A |
| Energetska klasa | A |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 3.2 |
| SCOP koeficijent | 3.6 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grejanja | -7≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | 18≤T≤43°C |
| Buka - UJ | 42 dB |
| Buka - VJ | 53 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 31 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 90 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 22.5 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 13 kg |
| Visina spoljašnje jedinice | 54.5 cm |
| Širina spoljašnje jedinice | 80 cm |
| Dubina spoljašnje jedinice | 31.5 cm |
| Neto težina spojašnje jedinice | 41 kg |
| Naziv i vrsta robe | Vox klima uređaj SFG18-SC |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
