Nespresso aparat za kafu Pixie Dark Blue ID EK000648160
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda traje do 17.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 20.989,99 din
- Cena sa PDV-om
- 17.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 871,00 din
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
DVE VELIČINE ŠOLJICA
Dve veličine šoljica za kafu s automatskim zaustavljanjem protoka. Jednostavno ubacite svoju kapsulu, odaberite veličinu Espresso ili Lungo i spremna je pritiskom na dugme.
Sve Original kapsule mogu se pripremiti kao Espresso ili Lungo kafa - preporučenu veličinu možete pronaći na našoj stranici kafe ili na pakovanju.


Specifikacije


Dimenzije (d x v x š)
11.6 x 32.6 x 23.5 cm

Automatsko isključivanje
nakon 2 minuta nekorišćenja

Težina aparata
2.48 Kg

Vreme zagrevanja
25 sek.

Garancija
2 godine

Kapacitet posude za iskorišćene kapsule
9-11 kapsula

Kapacitet rezervoara za vodu
0.7L

Koncentrisana funkcionalnost u kompaktnom dizajnu. Industrijski dizajn sa tehnologijom koja garantuje optimalan kvalitet kafe.
Pixie je razvijen kao SMART model našeg asortimana - u iznenađujuće malom aparatu objedinjen je širok spektar inovativnih, naprednih funkcija.


| Brand | Nespresso |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga | 1260 W |
| Tip proizvoda | Aparati za kavu na kapsule |
| Dvostruka šoljica | Ne |
| Pritisak pumpe | 19 bar |
| Tip aparata | Automatski |
| Vrsta kapsula | Nespresso kapsule |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.7 l |
| Hladni napitci | Ne |
| Visina | 23.5 cm |
| Širina | 11.1 cm |
| Dubina | 32.6 cm |
| Neto težina | 2.48 kg |
| Naziv i vrsta robe | Nespresso aparat za kafu Pixie Dark Blue |
| Tip i model | Aparati za kavu na kapsule |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |