Električno kuvalo Fram FEK-R1300BK 0,6l/1310W/crnoID EK000834010
Električno kuvalo Fram FEK-R1300BK 0,6l/1310W/crnoID: EK000834010
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 9.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 483,00 din
FRAM FEK-R1300BK ELEKTRIČNI 1100-1310V 0.6L AUTOMATSKO ISKLJUČIVANJE ZAŠTITA OD RADA BEZ VODE CRNI
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
FRAM FEK-R1300BK ELEKTRIČNI
1100-1310V
0.6L
AUTOMATSKO ISKLJUČIVANJE
ZAŠTITA OD RADA BEZ VODE
CRNI
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | AUTOMATSKO ISKLJUČIVANJE, ZAŠTITA OD RADA BEZ VODE |
| Tip proizvoda | Kuvala |
| Boja | Crna |
| Snaga | 1310 W |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.5 ml |
| Brand | ostalo |
| Naziv i vrsta robe | Električno kuvalo Fram FEK-R1300BK 0,6l/1310W/crno |
| Tip i model | Kuvala |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |