Indesit ugradna mikrotalasna rerna MWI 6211 IXID EK000612022
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda traje do 17.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 36.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.791,00 din
Dostavljamo već od 19.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Performanse
Vrsta kuvanja: Samo MW
Maksimalno napajanje mikrotalasne (W): 750
Dimenzije
Visina (cm): 38
Širina (cm): 59.5
Dubina (cm): 32
Karakteristike
Kapacitet (L): 22
Otvaranje vrata: Dugme
Način otvaranja vrata: Sa šarkama i dugmetom
Boja: Nerđajući čelik
Vrsta ekrana: LCD
Child lock: Da
Poklopac tanjira: Da
EAN kod: 8050147026991
12NC: 859991026990
F Code: F102699
Naziv modela: MWI 6211 IX
| Poslovno ime proizvođača | Indesit |
| Poslovno ime uvoznika | Kim tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Brand | Indesit |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Snaga | 750 W |
| Kapacitet rerne | 22 l |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Ekran | LED |
| Timer | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 38.2 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 32 cm |
| Naziv i vrsta robe | Indesit ugradna mikrotalasna rerna MWI 6211 IX |
| Tip i model | Mikrotalasne pećnice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Indesit |
| Poslovno ime uvoznika | Kim tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Italija |