Ariete usisivač AR2753ID EK000586595
Ariete usisivač AR2753ID: EK000586595
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 18.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 11.879,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 575,00 din
Opis proizvoda: • Efikasan usisivač sa ciklonskom tehnologijom bez vrećice, ima odlične...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Opis proizvoda: | • Efikasan usisivač sa ciklonskom tehnologijom bez vrećice, ima odlične performanse, malu potrošnju energije i sposobnost zadržavanja prašine. • Poseduje HEPA filter koji se može prati. |
| Tip: | Standardni |
| Skladištenje prašine: | Posuda za prašinu |
| Materijal cevi: | Metalna |
| HEPA filtracija: | Da |
| Dužina kabla: | 5 m |
| Napredna funkcija: | Cyclonic Tehnologija |
| Snaga motora: | 700 W |
| Zapremina kese/posude: | 3 l |
| Oprema: | Kuka za pričvršćivanje za lako parkiranje Višenamenska četka za podove i tepihe Kombinovana mlaznica 2 u 1 Teleskopska metalna cev |
| Funkcije i karakteristike: | Nožno dugme za uključenje/isključenje Automatski kolut za kablove Ciklonski motor visoke efikasnosti |
| Masa: | 5 Kg |
| Dimenzije: | 24 x 26 x 41 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8003705116290 |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Usisivači bez kese |
| Brand | Ariete |
| Boja | Crvena |
| Snaga | 700 W |
| Dužina kabla | 5 m |
| Naziv i vrsta robe | Ariete usisivač AR2753 |
| Tip i model | Usisivači bez kese |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |