VOX Usisivač za suvo i mokro usisavanje D 402BID EK000858865
VOX Usisivač za suvo i mokro usisavanje D 402BID: EK000858865
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 9.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 6.999,00 din
Model D402B Tip Usisi...
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Model | D402B |
| Tip | Usisivač za suvo i mokro usisavanje |
| Snaga | 2800 W |
| Karakteristike | Tip motora: BY PASS (dugovečan jer prašina ne ide direktno kroz motor) Kapacitet posude: 8.5 l Radijus rada: 7.5 m Dimenzije uređaja:325 x 335 x 510 mm Neto težina: 4.4 kg |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Metalna teleskopska cev Široka papuča Uski nastavak Nastavak za tkanine |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Usisivači bez kese |
| Brand | Vox |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga | 2800 W |
| Kapacitet posude za prašinu | 8.5 l |
| Radni opseg | 7.5 m |
| Naziv i vrsta robe | VOX Usisivač za suvo i mokro usisavanje D 402B |
| Tip i model | Usisivači bez kese |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |