Samsung Galaxy A15 SM-A155FZKDEUC, 4GB+128GB, Crni, Mobilni telefonID EK000587800
Samsung Galaxy A15 SM-A155FZKDEUC, 4GB+128GB, Crni, Mobilni telefonID: EK000587800
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 29.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.452,00 din
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Wireless |
| Veličina ekrana | 6.5 " |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | do 512 GB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Prednja kamera | 13 |
| Tip procesora | MTK |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | nije otporan na vodu i prašinu |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy A15 SM-A155FZKDEUC, 4GB+128GB, Crni, Mobilni telefon | |
| Tip i model | Pametni telefoni | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |