Amazfit GTR 2 Sport Obsidian Black, pametni satID EK000413919
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Cena sa PDV-om
23.390,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
1.132,00 din
Amazfit GTR 2 Sport Obsidian Black, pametni sat | Ekran 1.39" | Baterija: 471 mAh | PPI (Pixels per inch): 326 |  Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Amazfit pametni sat GTR 2 SPORT Obsidian black
Veličina ekrana: 1,39"
Rezolucija: 454 x 454 pix
Tip: AMOLED, 326 ppi
Premaz protiv otisaka prstiju
Bluetooth 5.02,4 GHz WLANGPS+GLONASS
Vodootpornost: 5 ATM
Baterija: 471 mAh- magnetno punjenje- vreme punjenja: 2,5 h
24-časovno nadgledanje pulsa
Praćenje saturacije kiseonika u krvi
Praćenje i analiza sna
Praćenje stresa
Ugrađeni sportski režimi: 90
Pametno prepoznavanje sporta
Bluetooth funkcija poziva: primajte pozive direktno na sat
Ugrađeni zvučnik i mikrofonInteligentna glasovna pomoć
Pouzdana kontrola vremena
Skladištenje i reprodukcija muzike
Veličina ekrana: 1,39"
Rezolucija: 454 x 454 pix
Tip: AMOLED, 326 ppi
Premaz protiv otisaka prstiju
Vodootpornost: 5 ATM
24-časovno nadgledanje pulsa
Praćenje i analiza sna
Praćenje stresa
Ugrađeni sportski režimi: 90
Pametno prepoznavanje sporta
Pouzdana kontrola vremena
Dimenzije: 46,4 x 46,4 x 10,7 mm