Laptop ASUS TUF GAMING F15 (FX506LH-HN004) FHD i5-10300H 8GB 512GB GTX1650ID EK000448987
Laptop ASUS TUF GAMING F15 (FX506LH-HN004) FHD i5-10300H 8GB 512GB GTX1650ID: EK000448987
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 101.164,67 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.896,00 din
ASUS TUF GAMING F15 (FX506LH-HN004) 15.6" FHD i5-10300H 8GB 512GB GTX1650 | 15.6" FHD | i5-10300H | RAM 8GB | PCIe NVMe 512GB SSD | GeForce GTX1650 | Free Dos |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran | 15.6-inch FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, anti-glare display Viewing Angle 170/170, Brightness 250, Contrast 1000:1, NTSC 45%, SRGB 62.5%, Adobe 47.1%, |
| Procesor | Intel Core i5-10300H Processor 2.5 GHz (8M Cache, up to 4.5 GHz, 4 cores) |
| Memorija | 8GB DDR4 SO-DIMM(2933MHz) (2x SO-DIMM slots) |
| Hard disk | 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Graficka karta | NVIDIA GeForce GTX 1650, 4GB GDDR6 |
| Operativni sistem | BEz operativnog sistema |
| Opticki uredjaj | Bez optickog uredjaja |
| Mreza | LAN 10/100/1000 Mbps Wi-Fi 6(802.11ax)+Bluetooth 5.2 (Dual band) 2*2 (*BT version may change with OS upgrades.) |
| Slotovi | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / G-SYNC 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A//1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x HDMI 2.0b |
| Kamera | 720P HD camera |
| Audio | Built-in array microphone Built-in speaker DTS software |
| Baterija | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije 35.9 x 25.6 x 2.47 ~ 2.49 cm Masa 2.30 kg Boja Bonfire Black Military grade durability Backlit Chiclet Keyboard RGB, YU slovni raspored |
| Garancija | Reklamacioni period 24 meseca |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Brand | Asus |
| Naziv i vrsta robe | Laptop ASUS TUF GAMING F15 (FX506LH-HN004) FHD i5-10300H 8GB 512GB GTX1650 |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |