Laptop ASUS Zenbook 14 Flip OLED (UN5401RA-OLED-KN731X) 14" OLED 2.8K Ryzen 7 6800H 16GB 512GB Win 11 ProID EK000495391
Laptop ASUS Zenbook 14 Flip OLED (UN5401RA-OLED-KN731X) 14" OLED 2.8K Ryzen 7 6800H 16GB 512GB Win 11 ProID: EK000495391
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 240.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 11.663,00 din
Ekran Veličina ekrana: 14" Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format ...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran | Veličina ekrana: 14" Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 2.8K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Ostalo: Glossy, SGS Eye Care, 100% DCI-P3 color gamut, High-brightness 550-nit, 90Hz, VESA DisplayHDR True Black 500, 1.07 biliona boja, 70% less harmful blue light, 0.2ms odziv, Pantone Validated |
| Procesor | Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 7 Model procesora: 6800H Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.7 GHz) Keš memorija procesora: 16MB Ostalo: 6nm Čipset: FP7 |
| Memorija | Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5 Ostalo: 16GB integrisano |
| Hard disk | SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1 x M.2 NVMe |
| Grafička karta | Grafika: AMD® Radeon™ Model grafike: 680M Tip grafičke memorije: Deljena |
| Operativni sistem | Operativni sistem: Microsoft Windows® 11 Pro Arhitektura: 64bit Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: MyASUS |
| Optički uredjaj | Bez optickog uredjaja |
| Mreža | Wi-Fi verzija: IEEE 802.11ax Bluetooth verzija: 5.0 Ostale osobine: Dual band 2x2 |
| Slotovi | HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB 3.2 priključci: 1 (Tip A) Gen2, 2 (Tip C) Gen2 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Čitač kartica: microSD |
| Kamera | Rezolucija: 720p Snimanje videa: 1.280 x 720 |
| Audio | Zvučnici: Da Mikrofon: Digital-array microphones Ostalo: Harman Kardon® Premium |
| Baterija | Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3-Cell (63WHr) Ostalo: 3S1P |
| Fizičke karakteristike | Materijal: Aluminium Dimenzije: 311.2mm x 222.5mm x 15.9mm Masa: 1.40kg Masa (raspon): 1kg - 2kg Boja: Crna Opis boje: Jade Black Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Chiclet Senzori: Senzor otisaka prstiju AC Adapter (punjač): 100W (Tip C) |
| Garancija | Reklamacioni period: 24 meseca |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Asus |
| Vrsta namene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Ne |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 6800H |
| Brzina procesora | 4.7 GHz |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Model grafičke kartice | AMD® Radeon™ 680M |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.2 gen1 | 1 kom |
| USB type C | 0 kom |
| Naziv i vrsta robe | Laptop ASUS Zenbook 14 Flip OLED (UN5401RA-OLED-KN731X) 14" OLED 2.8K Ryzen 7 6800H 16GB 512GB Win 11 Pro | |
| Tip i model | Laptopovi | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |