Laptop HP 255 G9 969C3ET, 15.6 FHD, AMD Ryzen 5 5625U, 8GB RAM, 512GB SSD, FreeDOSID EK000606678
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 54.731,68 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.649,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Pouzdane performanse za poslovne korisnike
HP 255 G9 poslovni laptop dizajniran je da pruži pouzdane performanse potrebne za svakodnevne poslovne zadatke. Opremljen moćnim AMD procesorom i dovoljnom količinom RAM memorije, ovaj laptop omogućava glatko i efikasno obavljanje svih poslovnih aktivnosti. Brzi SSD diskovi obezbeđuju brzo pokretanje sistema i aplikacija, povećavajući vašu produktivnost.
Impresivan ekran visoke rezolucije
HP 255 G9 poseduje ekran visoke rezolucije koji pruža jasne i oštre slike, idealne za rad na složenim projektima i uživanje u multimedijalnim sadržajima. Ovaj ekran je savršen za profesionalce koji zahtevaju visok nivo detalja i preciznosti u svom radu, kao i za prezentacije koje ostavljaju jak utisak.
Robustan dizajn sa naprednim sigurnosnim funkcijama
HP 255 G9 ima robustan dizajn koji garantuje dugotrajnost i pouzdanost. Napravljen od kvalitetnih materijala, ovaj laptop je otporan na svakodnevne izazove u poslovnom okruženju. Pored toga, integrisane sigurnosne funkcije kao što su TPM čip i mogućnost šifrovanja podataka, osiguravaju zaštitu vaših osetljivih poslovnih informacija.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Brand | HP |
| Vrsta namene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | 5625U |
| Brzina procesora | 2.3 GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 gen1 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.74 kg |
| Naziv i vrsta robe | Laptop HP 255 G9 969C3ET, 15.6 FHD, AMD Ryzen 5 5625U, 8GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |