Laptop HP Pavilion 15-eg1027nm (634Q3EA) i5-1155G7 16GB 512GBID EK000452953
Laptop HP Pavilion 15-eg1027nm (634Q3EA) i5-1155G7 16GB 512GBID: EK000452953
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 89.203,10 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.317,00 din
HP Pavilion 15-eg1027nm (634Q3EA) i5-1155G7 16GB 512GB | 15.6" FHD | Intel Core i5-1155G7 | RAM 16GB | PCIe NVMe 512GB SSD | Intel Iris Xe Graph | FreeDos |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran |
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: IPS, Anti-glare
Ostalo: 300nits, 72% NTSC, micro-edge
|
| Procesor |
Klasa procesora: Intel® Core™ i5
Model procesora: i5-1155G7
Broj jezgara procesora: 4
Broj logičkih jezgara (niti): 8
Radni takt procesora: 2.5 GHz (4.5 GHz)
Keš memorija procesora: 8MB Intel® Smart cache
Ostalo: 10 nm SuperFin
|
| Memorija |
Memorija (RAM): 16GB (2x8GB)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
|
| Hard disk |
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: M.2 NVMe
|
| Graficka karta | Integrisana Intel® Iris® Xᵉ Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Opticki uredjaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreza | Realtek Wi-Fi 6 (1x2) and Bluetooth® 5.2 combo (Supporting Gigabit data rate) |
| Slotovi |
1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 HDMI 2.0
1 headphone/microphone combo
|
| Kamera | HP Wide Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones |
| Audio | Audio by B&O; Dual speakers; HP Audio Boost |
| Baterija |
3-cell, 41 Wh Li-ion polymer
* Podržava brzo punjenje: oko 50% kapaciteta za 45 minuta
|
| Fizicke karakteristike |
Dimenzije: 360.2mm x 234mm x 17.9mm
Masa: 1.74kg
Boja: Srebrna (Natural Silver)
Pozadinsko osvetljenje tastature
|
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Brand | HP |
| Vrsta namene laptopa | Multimedia |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel Core I5 1155G7 |
| Brzina procesora | 4.5 GHz |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Iris Xe Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.2 gen1 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.74 kg |
| Naziv i vrsta robe | Laptop HP Pavilion 15-eg1027nm (634Q3EA) i5-1155G7 16GB 512GB |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |