Laptop HUAWEI MateBook D15 (NOT19553) 15.6" FHD i3-10110U 8GB 256GB Win10 HomeID EK000456992
Laptop HUAWEI MateBook D15 (NOT19553) 15.6" FHD i3-10110U 8GB 256GB Win10 HomeID: EK000456992
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 67.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.291,00 din
HUAWEI MateBook D15 (NOT19553) 15.6" FHD i3-10110U 8GB 256GB Win 10 Home | 15.6" FHD | i3-10110U | RAM 8GB | PCIe NVMe 256GB SSD | Intel UHD Graphics | Win 10 Home |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | High-brightness 250-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i3 |
| Model procesora | i3-10110U |
| Broj jezgara procesora | 2 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (4.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 4MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Grafika | |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Model grafike | UHD Graphics 620 |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 256GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bežični mrežni standardi | IEEE 802.11a/b/g/n, IEEE 802.11ac |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.0 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB 3.0 priključci | 1 (Tip C), 2 |
| USB 2.0 priključci | 2 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1 Megapiksel |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Broj ćelija baterije | 42Wh |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Home |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminium |
| Dimenzije | 357.8mm x 229.9mm x 16.9mm |
| Masa | 1.53kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Mystic Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Brand | Huawei |
| Vrsta namene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i3 |
| Model procesora | Intel Core I3 10110U |
| Brzina procesora | 4.1 GHz |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD 1 | 256 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel UHD Graphics |
| Operativni sistem | Windows 10 Home |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| USB 3.2 gen1 | 1 kom |
| USB type C | 1 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.53 kg |
| Naziv i vrsta robe | Laptop HUAWEI MateBook D15 (NOT19553) 15.6" FHD i3-10110U 8GB 256GB Win10 Home |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |